Choď na obsah Choď na menu
 


SEG Exkurzia - Solná baňa Wieliczka

3. 9. 2015

Čaute, členovia aj sympatizanti SEG Bratislava Student Chapter. Po dlhšej dobe sa vám opäť hlásime, keďže sa blíži začiatok semestra a sním aj každoročná jesenná exkurzia. Tento rok máme na pláne veľmi zaujímavú exkurziu do soľnej bane Wieliczka, ktorá sa nachádza v Poľsku pri Krakove. 

http://www.wieliczka-saltmine.com/visiting/miners-route

Okrem toho sa ešte môžeme cestou naspäť zastaviť na zaujímavých geologických lokalitách, ktoré budú neskôr určené na základe časového harmonogramu a zvolenej trasy. 

DOPRAVA:

Doprava bude opäť riešená ako minulý rok, teda vlastnými autami. Zatiaľ máme 3 autá k dispozícii, preto ak sú medzi vami ďalší dobrovoľníci ochotný zobrať svoje auto určite nám dajte včas vedieť. Od počtu áut závisí aj počet účastníkov exkurzie. Naším cieľom však je aby boli všetky autá naplnené a aby nešlo žiadne zbytočne poloprázdne, lebo náklady na benzín vám PREPLATÍME (ak sa v aute budú viezť aj členovia SEG Bratislava – aspoň dvaja). 

UBYTOVANIE:

Ubytovanie budeme riešiť neskôr, podľa počtu prihlásených účastníkov. Náklady na ubytovanie vám však skúsime aspoň čiastočne preplatiť (iba našim členom). Všetko závisí koľko ľudí sa prihlási, lebo náš rozpočet má svoje dno :). 

KAPACITA
Maximálny počet účastníkov je 30. Prednosť budú mať naši členovia, ktorý zaplatili členský poplatok. 

KEDY:

Predbežný dátum je Október 22-24 (štvrtok až sobota). Preto sa nám prosím čo najskôr prihláste, pripadne napíšte kedy by vám to viac vyhovovalo. Zmeny však urobíme iba ak by sa nazbieral väčší počet ľudí, ktorým by tento dátum nevyhovoval.

Ďalšie informácie vám budeme prinášať postupne. Tešíme sa na vašu účasť :).


S pozdravom, 
Organizačný team SEG Bratislava